• Kinderdijk 1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Kinderdijk 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Graaf, Steven deTechnische staf
    Kreuk, PedroOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinderdijk 1 ( 1e klasse 1E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tilburg 184221551421310
    2Vriendenschaar (H) 18503135126910
    3Kinderdijk 1841312912369
    4Albatros 1833213413229
    5Merwede/Multiplaat 1841313813809
    6Vitesse (Ba) 1840412011918
    7Tjoba 1831413413227
    8Rust Roest 18107115148-332
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kinderdijk 1

    Standaard

    16,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,13

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd