• Kinderdijk 5 zaterdag speeldag

  • Kinderdijk 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Versluis, LeonOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 19:50Kinderdijk 5 - Oranje Zwart/De Hoekse 2Molenzichthal
    10 dec. 18:30Kinderdijk 5 - Albatros 8Molenzichthal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.PKC/Vertom 8 - Kinderdijk 517 - 14
  • Poulestanden Kinderdijk 5 ( Senioren BK S-052 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PKC/Vertom 81100171432
    2Merwede/Multiplaat 51100131122
    3Albatros 81010141401
    4DeetosSnel 51010141401
    5Oranje Zwart/De Hoekse 200000000
    6Oranje Wit (D) 710011113-20
    7Kinderdijk 510011417-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arentze, ManonTeamspeler
    Bijkerk, BasTeamspeler
    Bijkerk, JelleTeamspeler
    Boele, FemkeTeamspeler
    Bogaard, Robert van denTeamspeler
    Lau, RikTeamspeler
    Molendijk, FroukjeTeamspeler
    Schaeffer, MellanieTeamspeler
    Wensveen, NaomiTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kinderdijk 5

    VS

    Oranje Zwart/De Hoekse 2

    03 december 202219:50 uur
    Molenzichthal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kinderdijk 5

    Reserve

    14,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd