• Kinderdijk 5 zaterdag speeldag

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 feb. 14:30PKC/SWKGroep 8 - Kinderdijk 5PKC-hal
    15 feb. 15:55DeetosSnel 9 - Kinderdijk 5DeetosSnel-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.Kinderdijk 5 - Scheldevogels 413 - 5
    18 jan.Scheldevogels 4 - Kinderdijk 510 - 11
  • Poulestanden Kinderdijk 5 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Albatros 67610114793513
    2Kinderdijk 564117553229
    3GKV/Enomics 463218978118
    4PKC/SWKGroep 8831411290227
    5Scheldevogels 46213696725
    6DeetosSnel 951045392-392
    7ADO 4600662115-530
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arentze, ManonTeamspeler
    Bijkerk, JelleTeamspeler
    Boele, FemkeTeamspeler
    Bogaard, Robert van denTeamspeler
    Huijgen, SanneTeamspeler
    Lau, RikTeamspeler
    Lit, Wessel vanTeamspeler
    Schaeffer, MellanieTeamspeler
    Scheepens, DanielleTeamspeler
    Verhage, JaccoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    PKC/SWKGroep 8

    VS

    Kinderdijk 5

    08 februari 202014:30 uur
    PKC-hal Hal 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Kinderdijk 5

    Reserve

    12,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd