• Kinderdijk 5 zaterdag speeldag

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinderdijk 5 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Albatros 6108111661125417
    2Kinderdijk 59711124883615
    3GKV/Enomics 4105231421291312
    4PKC/SWKGroep 810415148123259
    5Scheldevogels 4941412111299
    6DeetosSnel 9920787150-634
    7ADO 4900993167-740
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arentze, ManonTeamspeler
    Bijkerk, JelleTeamspeler
    Boele, FemkeTeamspeler
    Bogaard, Robert van denTeamspeler
    Huijgen, SanneTeamspeler
    Lau, RikTeamspeler
    Lit, Wessel vanTeamspeler
    Schaeffer, MellanieTeamspeler
    Scheepens, DanielleTeamspeler
    Verhage, JaccoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Kinderdijk 5

    Reserve

    13,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd