• Kinderdijk B2 zaterdag speeldag

  • Kinderdijk B2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 14:45HKC (Ha) B2 - Kinderdijk B2Het Dok
    5 feb. 13:20Eureka B1 - Kinderdijk B2De Fakkel
    12 feb. 13:05Kinderdijk B2 - HKC (Ha) B2Molenzichthal
    19 feb. 15:05Kinderdijk B2 - ADO B1Molenzichthal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinderdijk B2 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eureka B12200151234
    2HKC (Ha) B23201312384
    3ADO B1210111922
    4Albatros B32101212012
    5Kinderdijk B221011314-12
    6Oranje Wit (D) B200000000
    7DeetosSnel B330031730-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blok, JoëlleTeamspeler
    Stevense, JoranTeamspeler
    Vonk, JolijnTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    HKC (Ha) B2

    VS

    Kinderdijk B2

    29 januari 202214:45 uur
    Het Dok Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kinderdijk B2

    B-jeugd

    6,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd