• Kinderdijk C1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Kinderdijk C1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 10:00Oranje Wit (D) C1 - Kinderdijk C1Sportcomplex Stadspolders
    8 okt. 11:15Kinderdijk C1 - Wageningen C1Sportpark Molenzicht
    15 okt. 10:10Kinderdijk C1 - PKC/Vertom C1Sportpark Molenzicht
    18 okt. 19:15HKC (Ha) C1 - Kinderdijk C1Sportveld Boven Hardinxveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Kinderdijk C1 - Vriendenschaar (H) C14 - 10
    22 sep.Kinderdijk C1 - Tiel '72 C110 - 5
    17 sep.Rust Roest C1 - Kinderdijk C15 - 11
  • Poulestanden Kinderdijk C1 ( C-jeugd hoofdklasse CHKD )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vriendenschaar (H) C133002612146
    2Wageningen C13300292096
    3PKC/Vertom C132013714234
    4Kinderdijk C13201252054
    5HKC (Ha) C13102231852
    6Oranje Wit (D) C131021822-42
    7Tiel '72 C130031234-220
    8Rust Roest C13003737-300
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruijn, JorritTeamspeler
    Hollander, Lobke denTeamspeler
    Hollander, Yfke denTeamspeler
    Stevense, LisanneTeamspeler
    Vos, SkylerTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Wit (D) C1

    VS

    Kinderdijk C1

    01 oktober 202210:00 uur
    Sportcomplex Stadspolders 1aK40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kinderdijk C1

    C-jeugd

    8,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd