• Kinderdijk C1 ZA zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Goudswaard, MarcelOverige staf
    Vos, JohanOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 dec. 13:00Fortuna/Delta Logistiek C2 - Kinderdijk C1Fortuna-hal
    14 dec. 14:00Kinderdijk C1 - KOAG C1Molenzichthal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.Kinderdijk C1 - Korbis C13 - 7
    23 nov.Refleks C1 - Kinderdijk C112 - 5
  • Poulestanden Kinderdijk C1 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KOAG C12200211564
    2Refleks C12101181442
    3PKC/SWKGroep C211009722
    4Korbis C12101161512
    5Merwede/Multiplaat C100000000
    6Fortuna/Delta Logistiek C2100179-20
    7Kinderdijk C12002819-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dijk, William vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Fortuna/Delta Logistiek C2

    VS

    Kinderdijk C1

    07 december 201913:00 uur
    Fortuna-hal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Kinderdijk C1

    C-jeugd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd