• Kinderdijk C3 zaterdag speeldag

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 31207@-1 )
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige staf
    Dijk, Cynthia vanOverige staf
    Dijk-Timmerman, Jantine vanOverige staf
    Graaff, Chantal deOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 dec. 12:00Kinderdijk C3 - Korbatjo C2Molenzichthal
    11 jan. 13:00Merwede/Multiplaat C3 - Kinderdijk C3De Stoep
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 dec.Kinderdijk C3 - Albatros C32 - 6
    7 dec.VIOS (W) C1 - Kinderdijk C34 - 4
  • Poulestanden Kinderdijk C3 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Albatros C34211251785
    2ACKC C24202292544
    3Kinderdijk C341121425-113
    4VIOS (W) C13030151503
    5Sporting Delta C441121215-33
    6Korbatjo C22110121023
    7Merwede/Multiplaat C33111121203
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blok, JoëlleTeamspeler
    Kwawegen, Jesse vanTeamspeler
    Stevense, JoranTeamspeler
    Voet, Marit van derTeamspeler
    Zonnebeld, LiselotteTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kinderdijk C3

    VS

    Korbatjo C2

    21 december 201912:00 uur
    Molenzichthal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Kinderdijk C3

    C-jeugd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd