• Kinderdijk E3 zaterdag speeldag

  • Kinderdijk E3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 09:00Kinderdijk E3 - Conventus E1Molenzichthal
    5 feb. 09:00Kinderdijk E3 - Juliana E2Molenzichthal
    19 feb. 09:00Kinderdijk E3 - Terda E1Molenzichthal
    26 feb. 10:00PKC/Vertom E6 - Kinderdijk E3PKC-hal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinderdijk E3 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Conventus E13300246186
    2Kinderdijk E33300216156
    3PKC/Vertom E62101161332
    4ACKC E321016422
    5Merwede/Multiplaat E43102211652
    6Juliana E220021019-90
    7Terda E13003539-340
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Smitshoek, LiekeTeamspeler
    Vos, JaxTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kinderdijk E3

    VS

    Conventus E1

    29 januari 202209:00 uur
    Molenzichthal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kinderdijk E3

    E-jeugd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd