• Kinderdijk E5 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinderdijk E5 (EN E-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DeetosSnel E4651048183011
    2ACKC E364025116358
    3Kinderdijk E563123821177
    4Oranje Wit (D) E763032526-16
    5Sporting Delta E562041631-154
    6DVS '69 E462041036-264
    7Merwede/Multiplaat E66105444-402

    Poulestanden Kinderdijk E5 (E4V E-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GKV/Enomics E300000000
    2KCR E400000000
    3Kinderdijk E500000000
    4Korbatjo E500000000
    5Movado E100000000
    6PKC/SWKGroep E1000000000
    7Vitesse (Ba) E400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Kinderdijk E5

    E-jeugd nj

    6,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd