• Kinderdijk F1 zaterdag speeldag

  • Kinderdijk F1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Zanen, ErwinTechnische staf

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 09:00Oranje Zwart/De Hoekse F1 - Kinderdijk F1Dorpshart
    12 feb. 09:05Kinderdijk F1 - Oranje Wit (D) F2Molenzichthal
    19 feb. 09:00Albatros F2 - Kinderdijk F1Develsteinhal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinderdijk F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GKV/Enomics F22200241594
    2HKC (Ha) F23201292904
    3Albatros F242023624124
    4Oranje Wit (D) F211009452
    5Kinderdijk F12101171702
    6Oranje Zwart/De Hoekse F1100129-70
    7PKC/Vertom F330032140-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Zanen, BentheTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Zwart/De Hoekse F1

    VS

    Kinderdijk F1

    05 februari 202209:00 uur
    Dorpshart Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kinderdijk F1

    F-jeugd breedtekorfb.

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd