• Kinderdijk F1 zaterdag speeldag

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 31219@-1 )
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige staf
    Schuit, SamanthaOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 jan. 10:00Vriendenschaar (H) F1 - Kinderdijk F1De Wielewaal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 dec.Kinderdijk F1 - HKC (Ha) F113 - 19 (3 - 4)
  • Poulestanden Kinderdijk F1 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Albatros F12200282624
    2HKC (Ha) F132015537184
    3PKC/SWKGroep F132014130114
    4Vriendenschaar (H) F13201312654
    5DeetosSnel F14202403464
    6Kinderdijk F131022836-82
    7SKV F140042155-340
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Es, Quinten vanTeamspeler
    Smitshoek, LiekeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Vriendenschaar (H) F1

    VS

    Kinderdijk F1

    11 januari 202010:00 uur
    De Wielewaal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Kinderdijk F1

    F-jeugd breedtekorfb.

    9,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd