• Kinderdijk F2 zaterdag speeldag

  • Kinderdijk F2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schaeffer, MellanieOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 dec. 09:00Kinderdijk F2 - Oranje Zwart/De Hoekse F1Molenzichthal
    10 dec. 09:00Kinderdijk F2 - Vriendenschaar (H) F5Molenzichthal
    17 dec. 10:00DeetosSnel F3 - Kinderdijk F2DeetosSnel-hal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Kinderdijk F2 ( F-jeugd BK F-054 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Korbatjo F21100130132
    2Oranje Zwart/De Hoekse F111001012
    3Kinderdijk F200000000
    4Oranje Wit (D) F200000000
    5Vriendenschaar (H) F500000000
    6DeetosSnel F3100101-10
    7PKC/Vertom F71001013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Nijeboer, RomyTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kinderdijk F2

    VS

    Oranje Zwart/De Hoekse F1

    03 december 202209:00 uur
    Molenzichthal Veld 1 4k 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Kinderdijk F2

    F-jeugd breedtekorfb.

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd