• Kinderdijk F2 zaterdag speeldag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rouppé, BramOverige staf
    Tuijtel, MartijnOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 dec. 09:00Kinderdijk F2 - Vriendenschaar (H) F4Molenzichthal
    14 dec. 11:10HKC (Ha) F3 - Kinderdijk F2Het Dok
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.KCR F3 - Kinderdijk F211 - 5 (4 - 1)
    23 nov.Kinderdijk F2 - Merwede/Multiplaat F32 - 6 (3 - 3)
  • Poulestanden Kinderdijk F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KCR F32110181263
    2Vriendenschaar (H) F42110161243
    3HKC (Ha) F311008352
    4PKC/SWKGroep F3210110822
    5Merwede/Multiplaat F32101111102
    6RWA F2100107-70
    7Kinderdijk F22002717-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kinderdijk F2

    VS

    Vriendenschaar (H) F4

    07 december 201909:00 uur
    Molenzichthal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Kinderdijk F2

    F-jeugd breedtekorfb.

    3,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd